Historie Pacjentów

Poznajcie Pana Pawła. Pacjent po kilkumiesięcznym pobycie w szpitalu spowodowanym niewydolnością wielonarządową i znaczną otyłością. Na oddziale intensywnej terapii Panu Pawłowi dawano 1% szans na przeżycie. Prosto ze szpitala ważący 190 kg Pacjent trafił do naszej placówki Comfort Life Ujazd k. Tomaszowa Maz. na pobyt opiekuńczy z rehabilitacją. Wysiłki personelu przyniosły pożądany efekt. Pan Pawel stanął na nogi i odzyskał pełnosprawność.

Pan Radosław trafił do naszej placówki we wrześniu 2020 r. w stanie leżącym po długim pobycie w szpitalu z powodu ciężkiego udaru. Prowadzona rehabilitacja i wzmożone wysiłki personelu opiekuńczego przyniosły efekty - Pan Radosław zaczął się samodzielnie poruszać.

Opinie pensjonariuszy

W czerwcu 2017 zamieszkałem w Domu Seniora Comfort Life. Zmusiła mnie do tego sytuacja zdrowotna - poważne problemy z poruszaniem się. Jestem bardzo zadowolony z obsługi lekarzy i pielęgniarek. Personel ośrodka jest bardzo serdeczny, zawsze pomaga pensjonariuszom. Dzięki prowadzonym zabiegom rehabilitacyjnym stopniowo powracałem do samodzielnego poruszania się. W sierpniu 2017 r. zrobiłem pierwsze kroki przy pomocy balkonika, a we wrześniu zacząłem chodzić o lasce. Wszystkim osobom, której mają takie problemy zdrowotne jak ja serdecznie polecam pobyt w Domu Seniora Comfort Life w Ujeździe.
Na przełomie lipca i sierpnia 2017 moja mama przebywała w domu seniora Comfort Life. Jestem bardzo zadowolony z pobytu. Mama mogła liczyć na pomoc personelu i była pod opieką lekarską. Zyskała siły do życia oraz poprawiło się jej samopoczucie. Poza tym prowadzone zabiegi rehabilitacyjne sprawiły, że sprawniej się porusza i łatwiej jest jej wykonywać codzienne czynności. W obiekcie jest czysto, jest bogato wyposażony w sprzęt pomagający w obsłudze osób niepełnosprawnych. Ponadto nad każdym aspektem funkcjonowania ośrodka czuwa zawsze obecny właściciel, do którego można się zwrócić z ewentualnymi pytaniami lub problemami.
Comfort Life. Według mnie jedyne takie miejsce, gdzie mogę oddać moją mamę bez strachu o cokolwiek. Miejsce przyjazne chorym ludziom. Bardzo dobra opieka, domowe jedzenie, usprawniająca rehabilitacja. Wszędzie czysto, piękne i zadbane wnętrza jak i otoczenie domu. Atmosfera prawie rodzinna. Pan Dyrektor bardzo dba i stara się o utrzymanie wysokiego standardu tej placówki. Idealne miejsce do życia dla osób chorych i niepełnosprawnych na dłużej i na krótko. Bardzo polecam.
Do ośrodka Comfort Life trafiłam w listopadzie po operacji zespolenia szyjki kości udowej. Mój pobyt w Ujeździe trwał 4,5 miesiąca. Jestem bardzo zadowolona z opieki, obsługi i prowadzonych zabiegów rehabilitacyjnych. Personel poświęca dużo uwagi pacjentom, opiekunki wkładają całe serce w swoją pracę. Pragną ulżyć pacjentom w cierpieniu. Za to wszystko pragnę serdecznie podziękować.