O nas

Comfort Life – Ośrodek opieki i rehabilitacji

Comfort Life to nowoczesny Dom Seniora znajdujący się w miejscowości Ujazd. Ten nowoczesny ośrodek opieki i rehabilitacji jest położony niedaleko Łodzi i Piotrkowa Trybunalskiego, położony wśród pięknej zieleni łąk oraz lasów powiatu tomaszowskiego, z dala od miejskiego zgiełku. . Comfort Life jest inny niż tradycyjne domy seniora. Na Pensjonariuszy czeka tutaj komfort, spokój i najlepsza obsługa. Pragniemy spełniać wszystkie oczekiwania oraz potrzeby Seniorów, dlatego łączymy indywidualną opiekę medyczną nad osobami starszymi z kompleksową rehabilitacją i wypoczynkiem. W naszym prywatnym domu spokojnej starości pomagamy w codziennych czynnościach życiowych niezależnie od stanu fizycznego i psychicznego Podopiecznych. Tworzymy klimat sprzyjający zdrowiu, a także dobremu samopoczuciu. Pragniemy, aby każdy Pensjonariusz czuł się u nas, jak w swoim rodzinnym domu, otoczony ciepłem i serdecznością. Zapraszamy do Domu Seniora nieopodal Łodzi. Znajdujemy się w niedalekiej odległości od takich miast jak: Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, czy Skierniewice i Bełchatów.

Profesjonalną opiekę medyczną nad Pensjonariuszami ośrodka sprawuje doświadczony duet: lek. med. Leszek Jędrzejewski oraz mgr pielęgniarstwa Ewa Pietras.

Zapytaj o wolne miejsca Kontakt Kontakt

Co nas wyróżnia?

Całodobowy nadzór
personelu medycznego

Fachowa opieka lekarska


Szeroka oferta
rehabilitacyjna

Bogaty program zajęć
rekreacyjnych

Wysoki standard
wykończenia wnętrz

Znakomita kuchnia

Spokojna okolica

Rodzinna atmosfera

Profesjonalna opieka nad pacjentami

W Comfort Life właściwa opieka nad starszymi pacjentami jest dla nas priorytetem. Dlatego zatrudniamy wykwalifikowany personel medyczny, który czuwa przez całą dobę nad bezpieczeństwem podopiecznych. Doświadczone pielęgniarki dbają o zdrowie i dobre samopoczucie naszych pensjonariuszy, okazując im zrozumienie i empatię. Standardem w naszym ośrodku jest również codzienna opieka lekarska. Zapewniamy także zabiegi, które są wykonywane na nowoczesnym sprzęcie pod okiem doświadczonego rehabilitanta. Zależy nam, aby pacjenci zachowali kondycję oraz jak najszybciej wrócili do sprawności po urazach, czy wylewach. W naszym domu seniora Państwa bliscy na pewno odzyskają dobre samopoczucie.

Liczne udogodnienia w Ośrodku

Priorytetem jest dla nas odpowiednia opieka. Starszych pacjentów traktujemy z należnym szacunkiem i troską. Chcemy, aby w Comfort Life czuli się jak w ekskluzywnym sanatorium, w którym mogą spędzać czas ze swoimi rówieśnikami. Nasi pensjonariusze mają do dyspozycji nowoczesny dom z licznymi udogodnieniami oraz pokoje urządzone w wysokim standardzie. Zadbaliśmy o bogaty program zajęć rekreacyjnych oraz o ciepłą, rodzinną atmosferę. Ważnym elementem jest wspólne spożywanie posiłków przyrządzanych w naszej kuchni ze świeżych składników. Dom seniora Comfort Life jest położony w spokojnej okolicy, która sprzyja wypoczynkowi i nabieraniu sił. Państwa bliscy szybko poczują się u nas jak w domu i nawiążą wspaniałe przyjaźnie

Zapewniamy profesjonalną opiekę dla seniorów

W naszym ośrodku pracuje starannie dobrany personel. Są to ludzie z odpowiednim doświadczeniem i przygotowaniem. Najistotniejsze jednak jest serce i troska oraz wyrozumiałość, jaką nasza kadra wykazuje, by stworzyć Mieszkańcom radosny dom seniora z prawdziwego zdarzenia. Działamy inaczej niż komercyjne ośrodki opieki i rehabilitacji. Dobre samopoczucie naszych Pensjonariuszy jest dla nas najważniejsze. W atmosferze ciepła i spokoju zapewniamy Podopiecznym wszystkie aktywności, jakich potrzebują. Jako jeden z nielicznych prywatnych domów opieki posiadamy nowoczesny sprzęt do pielęgnacji Seniorów, a także urządzenie ratujące życie – defibrylator AED. Kładziemy ogromny nacisk, by nasz ośrodek opieki i rehabilitacji spełniał wszystkie wymagania i był miejscem przyjaznym Seniorom. Gwarantujemy profesjonalną opiekę nad osobami starszymi chorymi na Parkinsona, czy też Alzheimera. Zapewniamy rehabilitację m.in. po udarach i złamaniach. Nasz obiekt został wpisany do rejestru placówek zapewniających całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub osobom w podeszłym wieku prowadzonego przez Wojewodę Łódzkiego (numerem RPS-III.9420.28.2017). To gwarancja bezpieczeństwa i bardzo wysokiej jakości świadczonych usług.

Comfort Life to nie tylko nazwa...

to obietnica komfortowych warunków życia składana Naszym Pensjonariuszom.

fb