O nas

Comfort Life – Prywatny Dom Opieki działający na zasadzie ZOLa - Dom Seniora w okolicach Łodzi i Piotrkowa Trybunalskiego

Comfort Life to nowoczesny Dom Seniora znajdujący się w miejscowości Ujazd. Ten nowoczesny zakład opiekuńczo-leczniczy jest położony niedaleko Łodzi i Piotrkowa Trybunalskiego, położony wśród pięknej zieleni łąk oraz lasów powiatu tomaszowskiego, z dala od miejskiego zgiełku. . Comfort Life jest inny niż tradycyjne domy seniora. Na Pensjonariuszy czeka tutaj komfort, spokój i najlepsza obsługa. Pragniemy spełniać wszystkie oczekiwania oraz potrzeby Seniorów, dlatego łączymy indywidualną opiekę medyczną nad osobami starszymi z kompleksową rehabilitacją i wypoczynkiem. W naszym prywatnym domu spokojnej starości pomagamy w codziennych czynnościach życiowych niezależnie od stanu fizycznego i psychicznego Podopiecznych. Tworzymy klimat sprzyjający zdrowiu, a także dobremu samopoczuciu. Pragniemy, aby każdy Pensjonariusz czuł się u nas, jak w swoim rodzinnym domu, otoczony ciepłem i serdecznością. Zapraszamy do Domu Seniora nieopodal Łodzi. Znajdujemy się w niedalekiej odległości od takich miast jak: Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, czy Skierniewice i Bełchatów.

Codzienną opiekę medyczną nad Pensjonariuszami ośrodka sprawuje doświadczony duet: lek. med. Leszek Jędrzejewski oraz mgr pielęgniarstwa Ewa Pietras.

Zapytaj o wolne miejsca Kontakt Kontakt

Co nas wyróżnia?

Całodobowy nadzór
personelu medycznego

Codzienna opieka lekarska


Szeroka oferta
rehabilitacyjna

Bogaty program zajęć
rekreacyjnych

Wysoki standard
wykończenia wnętrz

Znakomita kuchnia

Spokojna okolica

Rodzinna atmosfera

Zapewniamy profesjonalną opiekę dla seniorów

W naszym ośrodku pracuje starannie dobrany personel. Są to ludzie z odpowiednim doświadczeniem i przygotowaniem. Najistotniejsze jednak jest serce i troska oraz wyrozumiałość, jaką nasza kadra wykazuje, by stworzyć Mieszkańcom radosny dom seniora z prawdziwego zdarzenia. Działamy inaczej niż komercyjne zakłady opiekuńczo-lecznicze. Dobre samopoczucie naszych Pensjonariuszy jest dla nas najważniejsze. W atmosferze ciepła i spokoju zapewniamy Podopiecznym wszystkie aktywności, jakich potrzebują. Jako jeden z nielicznych prywatnych domów opieki posiadamy nowoczesny sprzęt do pielęgnacji Seniorów, a także urządzenie ratujące życie – defibrylator AED. Kładziemy ogromny nacisk, by nasz ZOL spełniał wszystkie wymagania i był miejscem przyjaznym Seniorom. Gwarantujemy profesjonalną opiekę nad osobami starszymi chorymi na Parkinsona, czy też Alzheimera. Zapewniamy rehabilitację m.in. po udarach i złamaniach. Nasz obiekt został wpisany do rejestru placówek zapewniających całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub osobom w podeszłym wieku prowadzonego przez Wojewodę Łódzkiego (numerem RPS-III.9420.28.2017). To gwarancja bezpieczeństwa i bardzo wysokiej jakości świadczonych usług.

Comfort Life to nie tylko nazwa...

to obietnica komfortowych warunków życia składana Naszym Pensjonariuszom.

fb